איתן עזר במהלך הקריירה שלו לארגונים ואנשים רבים לקדם את תשתיות התקשוב ואבטחת המידע שלהם, ורבים מהם יותר משמחו לתת פומבי לחוות דעתם החיובית והחמה על איתן ולהמליץ עליו. להלן חלק קטן מהמלצות אלו, כפי שתורגמו לעברית מעמוד הפרופיל של איתן באתר הרשת המקצועית LinkedIn:

אודי עוז, CTO בחברת BUYME טכנולוגיות:
איתן הוא מנהל אבטחת מידע נלהב, מנוסה מאוד וסופר מקצועי. יש לו ידע עשיר מאוד והבנה עמוקה בתחום זה. הוא גם אדם נעים מאוד לעבוד איתו, מבין אנשים ויודע לגשת אליהם וזו מיומנות חשובה מאוד בעבודה מסוג זה. השילוב הזה בין מקצועיות בלתי מתפשרת וכישורים בינאישיים הופכים אותו לנכס משמעותי ובעל ערך עבור כל מי שיזכה בשירותיו. אני ממליץ בחום על איתן לטובת שמירת העסק שלך בצורה בטוחה.

ניר פרי, מנכ"ל Cyberwrite:
שכרתי את איתן כפרילנסר בכדי שייעץ ל-Cyberwrite בנושא סיכוני סייבר ונושאי אבטחת סייבר. איתן הוא מומחה בעל ידע ואמין בתחומי אבטחת סייבר רבים ואני ממליץ בחום על שירותיו.

עומר טרן, CTO ומייסד משותף ב-CybeReady:
כשהתחלנו עם CybeReady והיו לי מעט מאוד משאבים והייתי זקוק לאדם שיכולתי לסמוך עליו שיוכל לפתור בעיות אצל לקוחות, בעיות שאינן קשורות ישירות למוצר שלנו אלא לשילוב שלו עם מערכות הלקוח. ברוב המקרים המשימה דרשה עבודה עם הלקוח, הבנת המתרחש (כמו הבנת הארכיטקטורה וכיצד היא קשורה לבעיה העומדת בפנינו) והצעת פתרון. תמיד מצאתי את איתן כבעל תושייה, חרוץ ושותף נהדר לפתרון בעיות של לקוחות, במיוחד בבעיות הדורשות הבנה טכנית עמוקה ורחבה יותר הדורשת יכולת לחבר את הנקודות.

אלי קוסובסקי, מנהל פיתוח עסקי, אסטרטגיה ויועץ בכיר בחברת ליאקום מערכות – "עבדתי עם איתן מספר שנים בחברת ליאקום מערכות. איתן הוא אחד מאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום הסייבר. הוא מסור, מחויב ובעל ידע רב, מומחיות רבה והבנה עמוקה בתחום. איתן הוא נכס נהדר ואני בטוח שכל חברה תעריך את השתתפותו כחלק מהצוות שלה"

אלירז לוי, מנהל פרויקטים ומהנדס מערכת במשרד הביטחון – "למרות שעבדתי עם איתן תקופה קצרה, התרשמתי מאוד מכישוריו המקצועיים, הידע הרחב והאישיות השיתופית שלו. איתן – היה תענוג לעבוד איתך!"

אבי מלכה, מנהל סיסטם ו-IT בחברת נמלי ישראל – "עבדתי עם איתן שלוש שנים בזמן שהוא שימש כיועץ לאבטחת מידע בארגון שלנו. לאיתן חזון שיטתי של עולם הסייבר, מכיר ומעודכן בטכנולוגיות החדישות ביותר. איתן סיפק לנו ניתוח, המלצות מנומקות ונוסח בצורה מקצועית ורהוטה. נהניתי לעבוד עם איתן"

אלדד גל, מומחה אבטחת מידע בחברת הכבלים והתקשורת HOT – "איתן הוא מומחה בתחום האבטחה בתחום IT ובעל השכלה גבוהה. יש לו ידע עמוק במגוון רחב של תחומים והוא תמיד מחפש ללמוד ולחקר דברים חדשים. איתן מסור מאוד לעבודתו ומציב סטנדרטים גבוהים לצוות שלו ולקבוצות אחרות בארגון.
בצד האישי מצאתי שאיתן שחקן קבוצתי נהדר, כזה שאני יכול להתייעץ בו בכל עת. בנוסף יש לו גם את היכולת לעבוד בכוחות עצמו ולהוביל אחרים."

ריצ'רד סברינסקי, ארכיטקט תוכנה למוצר אבטחת מידע בחברת F5 Networks – "איתן סיפק נקודת מבט חדשה ורעננה על מוצר מורכב ביותר, ובזכות התובנות שלו, הוא יזם אינספור הצעות לשיפור דרמטי של חווית משתמש הקצה ושביעות רצון הלקוחות."

Loann Le, מנהלת בכירה לכתיבה טכנית בחברת F5 Networks – "היה לי העונג להתקשר עם איתן בכמה מוצרי אבטחה שונים. אני מוצאת שהוא טכני ובעל ידע רב ומסוגלות רבה. אכפת לו באמת מכל ההיבטים של אופן פעולתו של המוצר, ועובד בלי סוף כדי להבטיח את צרכי הלקוח. יהיה תענוג לעבוד שוב עם איתן."

Ivy Nugent, מנהלת תכנית פיתוח בחברת F5 Networks – "איתן הוא שחקן צוות מעמיק ומסור שנהנה לעבוד עם מחלקות רבות ב-F5. הוא היה קשוב לכלים ותהליכים חדשים, מעולם לא היסס לשאול שאלות ולהציע הצעות לשיפורים. יש לו תפיסה טובה של המוצרים שלנו ושל השוק וצרכי הלקוח. איתן עבד עם צוות עולמי ומעולם לא נכשל לספק תובנות ומשובים יקרי ערך למטה שבסיאטל. אשמח לעבוד שוב עם איתן אם יתאפשר."

לאון בריק, מנהל QA מוצר אבטחת מידע בחברת F5 Networks – "איתן הוא מהנדס בעל ידע רב, הרואה תמיד סיטואציה מהזוויות השונות ותמיד מבחינת הלקוח. הוא לעולם לא יתעלם מבעיה שנחשפה, גם אם זו לא חובתו הישירה. הוא היה אחד התורמים העיקריים לבאגים שנמצאו מחוץ לארגון QA, וסיפק תשומות מועילות רבות לשיפור שימושיות המוצר. היה לי תענוג לעבוד עם איתן ב-F5."

בוריס ארנוביץ', מפתח ממשק משתמש בחברת F5 Networks – "איתן תמיד הפגין עין נוקבת כאשר הבחין בסוגיות ממשק המשתמש, מאי נוחות קלות וכלה בסוגיות שימושיות משמעותיות, ומעולם לא פחד להסביר את נימוקיו במלואם ולטעון לטובת דברים שהוא מאמין בהם. לעיתים קרובות יש לו רעיונות חדשניים לשיפורי חוויית משתמש הוא דואג שהאנשים הרלוונטיים ישמעו עליהם."