חברת Vigorous Security (ויגורוס אבטחת מידע), המכונה בקיצור VSec, הוקמה בשנת 2019 על ידי מר איתן כספי, מומחה ומנהל אבטחת מידע ותקשוב ותיק, בעל ניסיון של מעל 24 שנה בתחומים אלו.

שם החברה מבוסס על המילה Vigorous שפירושה נִמְרָץ, עֵרָנִי, חָסוֹן, חָזָק, אֵיתָן – כמו השם הפרטי של איתן.

איתן החל את הקריירה שלו בשנת 1995, "מלמטה", כתומך טכני טלפוני במרכז התמיכה הארצי של חברת  "מיקרוסופט ישראל", מסייע ללקוחות בתוכנות כגון חלונות 95, אקסל 5.0, אקסס 2.0, פרוג'קט 4.0 ושאר תוכנות שכיום נראות מיושנות אולם אז הן נחשבו לשיא הקידמה ודרשו ידע רב בכדי לתמוך בהן מטעם היצרן.

מאז איתן התקדם לתפקידי ניהול רשתות, ניהול סיסטם ומשם, כאמור מעל 24 שנה, הוא מתרכז בעיקר בתחום אבטחת המידע.
איתן שימש במגוון תפקידים כגון יועץ אבטחת מידע בכיר בשתי חברות ייעוץ, ארכיטקט אבטחת מידע בכיר בחברת תקשורת גדולה, מהנדס מסייע לפיתוח מוצר אבטחת מידע אצל יצרן הייטק אמריקאי ולאחרונה פעמיים  כמנהל אבטחת מידע (CISO) – של חברה עם מעל 1000 עובדים ובעלת עשרות סניפים בחוץ לארץ ושל סטאראט-אפ בתחום ה-AI.

בשנת 2019 החליט איתן לפתוח את חברת Vigorous Security במטרה לשרת את לקוחותיו בישראל ובחוץ לארץ ולתרום להם מהידע והניסיון הרב שצבר לאורך השנים.

חברת Vigorous Security מציעה מספר רב של שירותים אשר יגנו עליכם, בין אם אתם חברות, ארגונים ציבוריים, ממשלתיים או ללא מטרות רווח, או אם אתם אנשים פרטיים.
אתם מוזמנים לקרוא המלצות חמות שאיתן קיבל מלקוחותיו לאורך השנים. צרו קשר ואשמח לסייע לכם!

(אגב, מאחר ועבור איתן כלל נושאי התקשוב ואבטחת המידע הם תחביב שהפך למקצוע, ועדיין נשאר תחביב ואהבה – הוא פעיל בתחומים אלו גם בשעות הפנאי שלו, בלימוד והתנסות עצמאים ומעשיים בטכנולוגיות ומוצרים חדשים, ואף מפרסם את דעותיו ומחשבותיו בתחום אבטחת המידע במגוון ערוצים שהוא מפעיל, אשר כוללים בלוג אבטחת מידע בעברית בשם "לא בטוח", בלוג מקביל באנגלית בשם FUD for thought ו-עמוד פייסבוק בעברית – אתם מוזמנים להקליק על קישורים אלו ולהתרשם מהתכנים באתרים אלו)